Pożyczanie

Pożyczkę pozabankową bez bik można dostać z internetu

Nie tak łatwo można pożyczyć pieniądze, jakby się nam mogło wydawać. Kiedy myślimy o pożyczaniu pieniędzy, zazwyczaj przychodzi nam na myśl po prostu bank. Jednakże co zrobić w sytuacji, kiedy bank uważa nas za niewiarygodnych kredytobiorców i zwyczajnie nie chce udzielić żadnej pożyczki? 

Znajdź najlepszy kredyt hipoteczny na dom energooszczędny

Żeby móc w ogóle myśleć o własnym mieszkaniu lub domu energooszczędnym trzeba posiadać jakieś oszczędności. Jest to podstawa. Bez wkładu własnego bardzo trudno jest otrzymać kredyt z banku. Tym bardziej teraz, po zmianach, licznych rekomendacjach. Trudno nie tylko zebrać potrzebne pieniądze, ale i później otrzymać kredyt.

Kredyty pod zastaw samochodu w banku

Skąd wziąć dodatkową kasę? W życiu gotówka potrzebna jest nam na naprawdę różne cele. Oczywiście nie mam tu na myśli tych sztampowych, codziennych, zakupów jakie to każda osoba dorosła zmuszona jest wykonywać.

Najlepszy kredyt hipoteczny też jest ryzykowny

Dlaczego decydujemy się na kredyt hipoteczny. Na wyłożenie kilkuset tysięcy złotych pozwolić mogą sobie jedynie nieliczni. Nie trudno jest się domyślić, że często właśnie w tych granicach oscylują ceny mieszkań w większych miastach.