Przykłady

Gdzie w okolicach Szczecina piorą ładnie narożniki

Czy uważacie, że woda lecąca z naszych kranów jest czysta? Jeśli tak twierdzicie, to jesteście w wielkim błędzie. Naszej wodzie do czystości bardzo daleko. Mało tego – nasza woda również daleka jest od klasy średniej, dlatego sami powinniśmy zadbać o jej oczyszczanie. Co należy zrobić, aby tego dokonać?

Konkursy – dobry biznes

Zamiast dalej zastanawiać się nad tym, gdzie pojechać na weekend majowy może powinnaś sprawdzić czy do wygrania w konkursie nie ma atrakcyjnej wycieczki zagranicznej, być może w jakieś ciepłe miejsce.

Piękne tulipany w ogrodzie

Zdawać by się mogło, że ogrodnicy zapadli w zimowy sen razem ze swoimi podopiecznymi. Tymczasem okazuje się, że oni nadal pilnie pracują w swoich domach. Bo przecież każdy miłośnik kwiatów zajmuje się roślinami nie tylko w ogrodzie, ale i w swoim najbliższym otoczeniu, czyli w domu w domu właśnie.

Miss Polonia jest bramą do zaistnienia

Zostać modelką – to marzenie wielu młodych kobiet. Mamy bardzo często podkreślają, ze ich córki są wyjątkowe, nie tylko z uwagi na zachowanie, ale i urodę. Córki, które natura obdarzyła idealnymi wręcz wymiarami kuszą się blaskami fleszy, tym, co widzą w kolorowych magazynach i po prostu rodzi się w nich fascynacja związana z zawodem modelki.

Konkursy pieniężne

Każda osoba szukająca pomysłów na biznes zadaje sobie pytanie, czy warto powielać inicjatywy innych. Czy na działaniach konkurencyjnych można zarabiać ? Tak naprawdę wszystko zależy od konkretnej sytuacji.